Novi predsjednik Udruženja boraca i antifašista Berana je Bogdan Bobo Joksimović (54). On je na tu funkciju izabran jednoglasnom odlukom delegata na danas održanoj Izbornoj skupštini Udruženja.
Nakon izbora za predsjednika, Joksimović se obratio delegatima saopštivši, između ostalog, da, kako je kazao, antifašizam nije samo deklarativna ideja.
„Antifašiztam je snažna emocija, poruka i budućnost Crne Gore“, istakao je Joksimović.
Inače, današnjoj Skupštini UBNOR i antifašista Berana prisustvovali su Zuvdija Hodžić i Dragan Mitov Đurović- predsjednik i sekretar Udruženja na državnom nivou
Podsjetimo, Bobo Joksimović je dugogodišnji društveno- politički radnik i odbornik DPS-a u više mandata.
S. R.