Predsjednik Vlade Crne Gore Zdravko Krivokapić primio je danas pismo zahvalnosti predsjednika SAD gospodina Džozefa Bajdena povodom premijerove čestitike 245. godišnjice nezavisnosti našeg velikog saveznika.

Oduševljen sam zbog misli o zajedničkom radu kako bismo vratili svijetu budućnost ispunjenu nadom. Američki narod ostaje posvećen stremljenju sreći, pomažući svim narodima da ostvare siguran, miran i prosperitetan život. Primite moju zahvalnost i najbolje želje”, navodi se u pismu američkog predsjednika, istaknuto je iz Službe za odnose s javnošću Vlade Crne Gore.

U duhu naših istorijskih veza, Crna Gora ostaje neupitno posvećena savezništvu sa Sjedinjenim Američkim Državama i bezrezervno privržena evroatlantskim vrijednostima, naglašeno je.

K. I.