Saopštenjem za javnost oglasila se demokratska partija socijalista. Dostavljeno saopštenje Espona integralno prenosi.
Negiranjem crnogorske nacije, tokom zvanične posjete Beogradu, premijer Krivokapić još jednom bestidno osramotio Crnu Goru i sve njene građane.
Po ugledu na istog onog koji ga je na funkciju premijera „ustoličio“ u manastiru, Krivokapić je samo potvrdio što stvarno misli o državi čiji je premijer.
Ako je ovo samo još jedan ponizni, pokorni čin dodvoravanja beogradskim mentorima, zaista je previše pa čak i kad je Krivokapić u pitanju. Njegovi mentori su upravo juče na dočeku pokazali koliko ga cijene, a koliko on ne cijeni svoju državu danas je rekao više od svih dosadašnjih blamaža i poniženja koje joj je priredio od početka svog mandata.
Krivokapić ne samo da je nedostojan funkcije premijera, nego je on i sramota svih nas koji ga moramo prihvatiti za svog sugrađanina, zaključuje se u saopštenju koje je potpisao Miloš Nikolić- portparol i poslanik DPS-a u Skupštini Crne Gore
S. R.