Na svom tweeter nalogu odbornik DPS-a u SO Berane, Branislava Jokić optužio je za nesposobnost beransku lokalnu vlast kao i za bespotrebno rušenje zgrade bivše Narodne tehnike I objekata privatnika.
https://twitter.com/bane_mne/status/1460249133994942465?s=21
Od rušenja zgrade Narodne tehnike i uklanjanja privremenih objekata beranskih privatnika prošlo je više od godinu ipo. Tada je ekskluzivno objavljena vijest o izgradnji stambeno-poslovne zgrade jer lokalni funkcioneri su prvi kada treba obećati. ½
Danas kada realizacije obećanog nema, nema ni njih, ali ruševina i nelegalni parking su tu da podsjećaju gradjane Berana na nesposobnu lokalnu vlast. 2/2