U ponedjeljak, 16. Septembra, u Beranama će boraviti Veselko Grubišić- ambasador Republike Hrvatske u Crnoj Gori.

Kako je najavljeno, on će učestvovati na tribini “Hrvatska I EU- poruke I pouke”, nakon čega će prisutni imati mogućnost da postavljaju pitanja na koja će Grubišić dat odgovare.

Tribina pod nazivom “govor I razgovor na temu”, održaće se u Amfiteatru “Gimnazije “Panto Mališić”, sa početkom u 19- časova I 30. Minuta.

S. R.