Sjednica Skupštine opštine (SO) Bijelo Polje koja je trebalo da se održi juče odložena je na predlog predsjednice SO Selme Omerović (Bošnjačka stranka).
Kako je "Vijestima" rečeno iz opozicionih partija, sjednica je odložena zato što Demokratska partija socijalista (DPS) i Bošnačka stranka (BS) nisu postigle dogovor oko nastavka vršenja vlasti u toj opštini.
Sjednica na kojoj je trebalo da se usvoji budžet krajem prošle godine prekinuta je zbog nedolaska odbornika BS, koji su istakli nezadovoljstvo saradnjom sa koalicionim partnerom - DPS-om.
Izvor: Vijesti