Radnici Komunalnog preduzeća u Petnjici očistili bazen iz kojeg se vodom snabdijeva oko 200 domaćinstava na području centra opštine.

Nakon dugih i velikih padavina koje su uzrokovale mutnu vodu na izvorištu i u bazenu, u cilju poboljšljašnja i čiste vode radnici Komunalg preduzeća očistili su bazen, koji kako su istakli je veoma zahtjevan posao”, istakao je Portal Radio Petnjica.

Iz Komunalnog su kazali da nastoje da dva puta godišnje očiste bazen, kako bi građani uredno bili snabdjeveni čistom vodom, zaključio je Radio Petnjica.

K. I.